Yolculuğa buradan başlayın...
KAYIT KOŞULLARI - Seyahat Firması - Tur Firması - Taksi - Araç Kiralama - Konaklama

KAYIT KOŞULLARI

KAYIT KOŞULLARI

Tanım-1 : Aşağıda yer alan şartlar her sektörün kayıt formunda yer almaktadır. Kayıt olan firma kendi sektörünü bağlayan şartları kabul etmiş olacaktır. www.yolculuksepeti.com (yolculuksepeti.com ve yolculuk sepeti olarak) anılacak. Kayıt olan kullanıcılar da (firma) olarak anılacaktır. (Bu kurallar yurtiçi firmaları için geçerlidir.)

Tanım-2 : yolculuksepeti.com'a kayıt ücretsizdir.

1. SEYAHAT FİRMALARININ KAYIT KOŞULLARI

1. Seyhat firmaları girdikleri bilgilerden kendileri sorumludur.

2. Firma yetkilisi tarafından girilecek bilgiler, ziyaretçilerin görebilecekleri bir sistemde ayarlanmıştır.

3. Firma yetkilisi ziyaretçileri yanlış bilgilendirici ve aldatmaya yönelik bilgi girişi yapmamalıdır. Bu şekilde girişimde bulunan firma uyarılacak aynı hareketi tekrar etmesi durmunda üyeliği iptal edilecektir.

4. Bilgi girişi firma tarafından ve firma onayı dahilinde tarafımızdan yapılabilir.

5. Firmayı tercih eden kişilerle yaşanabilecek ihtilaflar da, sorunlar firma ve kişi arasında çözülecektir. yolculuksepeti.com bu konuda taraf değildir, sadece bir aracıdır.

6.Seyahat firmaları hangi kategoride (hava,deniz,kara) olursa olsun, kendi kategorsini bağlayıcı (seyahat sigortası, vergilendirme vb.) yasal yükümlülükleri yerine getirmek kendi sorumluluğundadır. Bu konuda yolculuksepeti.com sorumlu değildir.

7. Seyahat firması kayıt olduğunda bu kuralları kabul etmiştir.

 

2. TUR FİRMALARININ KAYIT KOŞULLARI

1. Tur firması buraya kayıt yaparak tanıtımlarını yapabilir.

2. Profil kısmında oluşturulacak paylaşım kısmında paylaşım yoluyla duyurularını ve kampanyalarını duyurabilir.

3. Yolculuksepeti.com web sitesine eklediği içerikten hak talep edemez. Yüklenen içeriklerden telif konusunda firma kendisi sorumludur.

4. Site kurallarını ihlal edici bir kural yapılırsa yolculuksepeti.com üyeliği iptal edebilir. Firmaya maddi ve manevi hiçbir şekilde tazminat ödemez.

5. Tur firması kayıt olduğunda bu kuralları kabul etmiştir.

 

3. TAKSİ DURAKLARI KAYIT KOŞULLARI

1. Taksi durakları kendi yaptıkları veya bizim aracılığımızla yaptıkları bilgi paylaşımından kendileri sorumlu olacaktır.

2. Tarafımızdan yapılacak bilgi girişinde yetkili kişilerin telefonundan onay alınacağından sorumluluk kendisine ait olacaktır.

3. Taksi çağırma düğmesini kullanırken hesabınızda ki kredi dahilinde mesaj satın alabilirsiniz. Bakiyeniz bulunmadığı takdir de siteden ücretsiz talep hakkında bulunamazsınız.

4. Sitemiz aracı konumunda olduğundan müşteri ile aranızda oluşan olumlu ve olumsuz herşeyden kendiniz sorumlusunuz.

5. Web sitemizi sadece aracı olarak kullanabilirsiniz. Uğrayacağınız maddi manevi hiçbir kayıptan sitemizi sorumlu tutamaz ve hak talebinde bulunamassınız.

6. Bu şartları kabul eden duraklar siteye kayıt yapabilir ve hizmetlerden yararlanabilir.

 

4. ARAÇ KİRALAMA FİRMALARININ KAYIT KOŞULLARI

1. Araç kiralayan firmalar alanları ile ilgili kanun ve yasalara göre hareket etmek durumundadır. yolculuksepeti.com firma ve müşteri ilişkilerine müdahil olmaz.

2. yolculuksepeti.com sadece bir aracıdır. Olumlu veya olumsuz her durumda müşteri ve firma kendi aralarında durumu çözmekle mükelleftirler.

3. Kiralama firması web sitemize girdiği bilgilerden kendisi sorumludur.

4. Ziyaretçileri aldatıcı bilgiler giren firmalar, kendilerinden doğabilecek durumlardan kendileri sorumlu olacaktır. Web sitemizi zor duruma sokacak işlemlerde bulunamazlar.

 

5. KONAKLAMA FİRMALARININ KAYIT KOŞULLARI

1. Tesisler web sitemize kayıtlarını yaparak hizmetlerini tanıtabilirler.

2. Web sitemizden kendilerine ulaşacak olan kişileri yanıltmayacak şekilde açık ve net olacak şekilde bilgilerini paylaşmalıdırlar.

3. Yanlış adresler girerek bireysel kullanıcıları yanıltıcı hareketler de bulunmamalıdırlar.

4. Hizmetleri net bir biçimde yazarak tüketicileri doğru bilgilendirmek zorundadırlar.

5. Tesisler de bireysel kullanıcıların alacağı hizmetlerin yasal sorumluluklarından tesisler sorumludur. Yolculuk Sepeti diğer sektörler de olduğu gibi her zaman aracı durumundadır.

6. Restoran ve Otel bölümün de alkollü içecek servisi yapan müesselerin kaydı kabul edilmemektedir.

Yukarıda ki şartları kabul eden sektörler yolculuksepeti.com'a üye olabilir ve hizmetlerden şartları dahilinde yararlanabilir. Siteye kayıt olan her kullanıcı yolculuksepeti.com tarafından gönderilecek sms ve maillerin gönderimini kabul etmiştir.


Copyright © 2013 - Tüm hakları saklıdır. Hiçbir yazı, resim veya herhangibir materyal izin almaksızın kullanılamaz