Yolculuğa buradan başlayın...
KULLANIM KOŞULLARI - Seyahat Firması - Tur Firması - Taksi - Araç Kiralama - Konaklama

KULLANIM KOŞULLARI

1. Kullanım koşulları ziyaretçiler için geçerlidir. Ziyaretçilerin buradan alacağı bilgiler ve yapacağı sorgulamalar sadece firmaların gireceği bilgiler ile sınırlıdır. Yolculuksepeti.com web sitesine firmalar bilgisi dışında bilgi girişi yapmaz. Ziyaretçilerin web sitesinde yapacağı sorgulamalar ve alacağı bilgiler yolculuksepeti.com’u (kendi politika ve duyurularımız hariç) bağlamaz.

2. yolculuksepeti.com bilet satış sitesi değildir. Hizmetleri değişmediği sürece bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir web sitesidir.

3. Web sitesinden sorgulama veya bilgi alma ile ilgili yanlış bir bilginlendirme durumunda web sitemiz sorumluluk kabul etmez. Firmaları arayıp bilgi almak ziyaretçinin sorumluluğundadır.

4. Hizmetlerle alakalı ihtilaflarda hizmet alan ziyaretçi ve hizmet veren firmalar sorunu kendi aralarında çözmekle mükelleftirler. Web sitemiz sadece bir aracı konumundadır.

5. Web sitemizde firmalar hariç ziyaretçiler için üyelik sistemi yoktur.

6. Web sitemiz bu koşulları değiştirebilir. Gerekli durumlar da koşullara ilave edebilir veya çıkarabilir. Siteyi ziyaret eden eden ve hizmet almak isteyen ziyaretçiler koşullar peşinen kabul etmiş sayılacaktır. Koşulları okumak ziyaretçinin kendi sorumluluğudur. Sitemiz bu koşulları açık olacak şekilde ana sayfa da göstermiştir.


Copyright © 2013 - Tüm hakları saklıdır. Hiçbir yazı, resim veya herhangibir materyal izin almaksızın kullanılamaz